2024. április 20. szombat
Tivadar, Odett
Holnap Konrádnapja lesz.

Licsiék szédületes 2. félideje

Szellős első félidei védekezéssel, ám végig remek támadójátékkal, értékes győzelmet arattak az UNIQA EUROLEASING SOPRON kosár csapata a Győr otthonában. A második félidőt 53-15 arányban hozták!

A soproniak az Euroliga rájátszás elérésének pozitív töltetével, míg a hazaiak a Bourges elleni jó teljesítménnyel a hátuk mögött készültek a megyei rangadóra, ahol mindkét fél győzelemben reménykedett. Licskaiék vendéglátója a frissen igazolt horvát irányítóval, Gambirazaval a fedélzeten kezdett a korábban a női kézisek otthonának számító Magvassy csarnokban, ahova sok soproni szimpatizáns is csapattal tartott.

HAT-AGRO UNI GYŐR - UNIQA EUROLEASING SOPRON 68-97 (28-26, 25-18, 11-34, 4-19)

Győr, 400 néző

HAT-AGRO UNI GYŐR: Gambiraza 12/3, Koch -, Laklóth 16/3, Diamant 8, Tinkle 18/12 Cs.: Semsei 9/3, Ivanovic 5/3, Czirják N. -, Fejes R. -, Lengyel D. -, Mansare -

UNIQA EUROLEASING SOPRON: Ciglar 23/6, Böröndy V. 3/3, Fegyverneky 7, Hawkins 29/9, Krnjic 10 Cs.: Zsovár O. 5/3, Faris 5/3, Weninger V. 5/3, Licskai 4, Stankovic 4, Simon Zs. 2, Tetemondova -

"Fontos győzelmet arattunk, készülhetünk a szerdai Rivas elleni Euroliga mérkőzésre. Előtte szurkolóink még találkozhatnak a Licsi-Kelly-Tete trióval, akik hétfőn 19.30 órától várják a szurkolókat a Tűztorony tövében található Museum Cafeba, ahol minden kérdésre választ adnak.

Igor Polenek: "Nagyon örülünk a győzelemnek! Fárasztó hét van mögöttünk, de lelkileg kisimult a csapat az Euroliga rájátszásba jutással. A Győr fantasztikus első negyedet nyújtott támadásban. A félidőben változtattunk a taktikán és a védekezésünkön is, mely eredményesnek bizonyult. 15 pontot kaptunk a második 20 percben! Holnap pihenőt kapnak a lányok, aztán készülünk gőzerővel a Rivas ellen. Győzni akarunk szerdán is!"