Ervin
Holnap Zita, Mariannnapja lesz.

Sikerült a győzelem a KSE-nek

Kapuvári SE - Gönyü SE 5-1 (1-1) Kapuvári SE - Gönyü SE 5-1 (1-1)

Nyögvenyelős első félidő után (1-1) megtáltosodott a Kapuvári SE, és még négyet varrtak Gyönyü hálójába. Végre sikerült 3 pontot szerezni Varga József csapatának! Kapuvári SE - Gönyü SE 5-1 (1-1)

KSE: Tüske - Kovács M., Licskai, Müller, Németh B. (Somogyi), Horváth A., Péter (Szabó Á.), Kleizer, Nicsenko, Szabó P., Varga I B. (Varga II B.) vezetőedző: Varga József

Gönyü: Kolozsvári - Pankovics, Máté, Kugler, Molnár, Varga, Kovács (Böcz), Kiss, Csákvári, Mikli (Bognár), Horváth G. vezetőedző: Kertész Balázs

gólszerzők: Müller, Szabó P. (2), Varga B. (2) illetve Horváth G.

Az első félidőben végig meddő mezőnyfölényben futballozott a Kapuvár, de lassan, pontatlanul szövögette támadásait, nem igazán tudott kapura veszélyesen játszani. A 23. percben Horváth A. szögletét kifejelték a védők, ám a visszaívelt labdát Müller 5 méterről csúsztatta a jobb sarokba. 1-0. Ahogy az történt Lipóton és az Öttevény ellen is, most is rögtön jött az egyenlítés... A középpályán labdát vesztett a Kapuvár, a kontrából pedig Horváth G. 6 méterről a bal felsőbe fejelt. 1-1.

A második játékrészben egy teljesen más KSE jött ki a pályára, aminek hamar meglett az eredménye. Az 52. percben Kleizer lapos középre adását Varga I Bence közelről pofozta a kapuba. 2-1. Két perccel később Varga I B. mintaszerűen tálalt Szabó P. elé, aki elhúzta a labdát a kapus mellett és könnyedén az üres kapuba helyezett. 3-1. Ezt követően ismét visszaköszönt az Öttevény elleni mérkőzés, csapatunk sorra alakította ki nagyobbnál-nagyobb lehetőségeit, és hagyta is ki őket. A 76. percben aztán végleg eldőlt a találkozó: Varga I B. ügyes szóló végén talált a gönyüi kapuba. 4-1. A 82. percben az ötödik gólt is megszerezte a Kapuvár, egy kapu előtti kavarodás végén Szabó P. bombázott a léc alá. 5-1.

Összességében a Kapuvár nyögvenyelős első félidő után, második félidei gólratörő, agresszív játékával ilyen különbséggel is megérdemelten verte riválisát.