Márk, Márkó, Márkus
Holnap Ervinnapja lesz.

Pantelics és Jerkó ezüstérmesek

Pantelics Bence ezüstérmes Pantelics Bence ezüstérmes

Két ezüstérmet szerzett a Castrum szombaton Tarjánban, a Nemzetközi Kyokushin Karate versenyen. Pantelics Bence formagyakorlatban, míg fiatal társa Jerkó Dominik küzdelemben nyújtott teljesítményét követően állhatott fel a dobogóra. 310 nevező, szlovák, horvát és magyar versenyző vívta a küzdelmét, az utánpótlás bajnokságon.

Az őszi Speed Kupán, csak a legfiatalabb versenyzőkenk rendeztek küzdelmet. Az idősebb korosztály formagyakorlat (KATA) versenyszámban mérte össze tudását.

Formagyakorlatban szerzett ezüstöt az ifjú Pantelics

8 versenyzővel indult neki a Castrum a szombati verseny napnak. A XVI. J&S Speed kupa egy felkészítő verseny az október 25-i Utánpótlás Magyar Bajnokság, és a litvániai Ifjúsági Kyokushin Karate Európa Bajnokság előtt.

Pantelics Bence 16-os tábláról indulva érte el Kata (formagyakorlat) versenyszámban a dobogó II. fokát. A hibák javíthatóak, és november 9-ig kijavítjuk, hogy Litvániából is dicső ereménnyel térhessünk haza - mondta Pantelics Péter, Bence édesapja, és edzője.

Jerkó Dominiknak sikerült egyedül elérnie a dobogót

Jerkó DominikJerkó Dominik a 2002/2003-as Gyerek II. korosztályban 3 győztes küzdelem után érdemelte ki az ezüstérmet. Dominik gyors köríves és fordulásos rúgásaival remekelt, és aratta győzelmeit. Sajnos a döntő küzdelemben kicsit türelmetlen volt, és mihamarabb pontot szeretett volna tenni a küzdelemre, amit ellenfele kihasznált, és ügyesen orozta el a pontokat a kapuvári harcos elől. A többi Gyermek I, és Gyermek II-es versenyzőnek nem sikerült ezen a napon a dobogóra lépni.