>> HírekHírekHelyiAktuálisKitüntették a kapuvári polgárőrt

Kitüntették a kapuvári polgárőrt

Írta:  Kategória: Aktuális 2017. szeptember 10., vasárnap 11:04

Szeptember 9-én, Szent György emlékérmet adtak át, és elismerésben részesítették Molnár Lászlót, a kapuvári polgárőrség oszlopos tagját. Molnár László, a rendőrség és polgárőrség eredményes együttműködését elősegítő önzetlen munkájáért vehette át e jeles díjat.

Molnár LászlóMolnár László tevékenysége alatt, egyre erősödik kapuvári polgárőrség, és ezzel városunk biztonsága. Az általa irányított csapat nem csak a helyi rendezvényeket felügyeli, de a szombat esti közbiztonságról is gondoskodnak jelenlétükkel. Mivel a rendőrség járőrei nem lehetnek ott minden helyen, ezért e helyi civil szerveződés segíti munkájukat.

 

Gratulálunk Molnár László úrnak, és kívánjuk továbbra is "láthatatlanul" vigyázzák városunk biztonságát!

Megjelent: 469 alkalommal
Egy LikeKövess

Legfrissebb apró

A hónap videója

Híre van a kapuváriak számára?

  • Tel: +(36) 20/9459-416hire van Kapuvár számára?
  • Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.