Kapuvári Helyijárat
Kapuvár város helyijárat menetrendje
Érvényes: 2023.09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
M |
M |
M |
M |
M |
M |
Ifjúság u. |
6:04 |
|
8:09 |
13:05 |
14:25 |
15:11 |
Osli u.-temető |
6:05 |
|
8:10 |
13:06 |
14:26 |
15:12 |
Piac tér |
6:06 |
|
8:12 |
13:08 |
14:28 |
15:13 |
Cseresznye sor -Margithíd u. |
6:09 |
7:23 |
8:14 |
13:10 |
14:30 |
15:15 |
Cseresznye sor -Iskola u. |
6:10 |
7:24 |
8:15 |
13:11 |
14:31 |
15:16 |
Cseresznye sor -Honvéd u. |
6:11 |
7:25 |
8:16 |
13:12 |
14:32 |
15:17 |
Honvéd u. |
6:12 |
7:26 |
8:17 |
13:13 |
14:33 |
15:18 |
Házhelyi Iskola |
6:13 |
7:27 |
8:18 |
13:14 |
14:34 |
15:19 |
Szent László u. |
6:14 |
7:28 |
8:19 |
13:15 |
14:35 |
15:20 |
Páli Szent Vince |
6:15 |
7:30 |
8:20 |
13:16 |
14:36 |
15:22 |
Fő tér |
6:16 |
7:31 |
8:21 |
13:17 |
14:37 |
15:23 |
Táncsics u. |
6:17 |
7:32 |
8:22 |
13:18 |
14:38 |
15:24 |
Vásártér |
6:18 |
7:33 |
8:23 |
13:19 |
14:39 |
15:25 |
Széchenyi u. |
6:19 |
|
8:24 |
13:20 |
14:40 |
15:26 |
Fehérház |
6:21 |
7:34 |
8:26 |
13:22 |
14:42 |
15:28 |
Szent K. gyógyszertár |
6:22 |
7:35 |
8:27 |
13:23 |
14:43 |
15:29 |
Gartai Templom |
6:23 |
7:36 |
8:28 |
13:24 |
14:44 |
15:30 |
Vasút sor |
6:24 |
7:37 |
8:29 |
13:25 |
14:45 |
15:31 |
Vasútállomás |
6:25 |
7:38 |
8:30 |
13:26 |
14:46 |
15:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
M |
M |
M |
M |
M |
Vasútállomás |
6:35 |
7:38 |
8:48 |
13:40 |
15:05 |
15:32 |
Vasút sor |
6:36 |
7:39 |
8:49 |
13:41 |
15:06 |
15:33 |
Gartai Templom |
6:37 |
7:40 |
8:50 |
13:42 |
15:07 |
15:34 |
Posta |
6:38 |
7:41 |
8:51 |
13:43 |
15:08 |
15:36 |
Fehérház |
6:39 |
7:42 |
8:52 |
13:44 |
15:09 |
15:38 |
Ifjúság u. |
|
7:45 |
8:54 |
13:46 |
15:11 |
15:41 |
Osli u.-temető |
|
|
8:55 |
13:47 |
15:12 |
|
Piac tér |
6:41 |
|
8:56 |
13:48 |
15:13 |
15:53 |
Cseresznye sor -Margithíd u. |
|
|
8:58 |
13:50 |
15:15 |
15:55 |
Cseresznye sor -Iskola u. |
|
|
8:59 |
13:51 |
15:16 |
15:56 |
Cseresznye sor -Honvéd u. |
|
|
9:00 |
13:52 |
15:17 |
15:57 |
Honvéd u. |
|
|
9:01 |
13:53 |
15:18 |
15:58 |
Házhelyi Iskola |
|
|
9:02 |
13:54 |
15:19 |
15:59 |
Szent László u. |
|
|
9:03 |
13:55 |
15:20 |
16:00 |
Páli Szent Vince |
|
|
9:05 |
13:57 |
15:22 |
|
Fő tér |
|
|
9:06 |
|
15:23 |
|
Táncsics u. |
|
|
9:07 |
|
15:24 |
|
Vásártér |
|
|
9:08 |
|
15:25 |
|
Széchenyi u. |
|
|
9:09 |
|
15:26 |
|
|
I |
I |
Öntés helyijárat menetrend: |
Piac tér |
6:50 |
14:00 |
|
Öntés |
7:00 |
14:10 |
|
Páli Szent Vince |
7:10 |
14:20 |
|
Üzemeltető: |
Sereg-Kapu Kft |
|
Információ: +36-20/982 1871 |
Jelmagyarázat: |
M: munkanapokon (hétfőtől - péntekig) |
|
|
|
|
I: iskolai előadási napokon |