2024. március 5. kedd
Adorján, Adrián
Holnap Leonóra, Ineznapja lesz.

Helyi autóbusz menetrend

Kapuvári Helyijárat Kapuvári Helyijárat

Kapuvár város helyijárat menetrendje

Érvényes: 2023.09.01            
  M M M M M M
Ifjúság u. 6:04   8:09 13:05 14:25 15:11
Osli u.-temető 6:05   8:10 13:06 14:26 15:12
Piac tér 6:06   8:12 13:08 14:28 15:13
Cseresznye sor -Margithíd u. 6:09 7:23 8:14 13:10 14:30 15:15
Cseresznye sor -Iskola u. 6:10 7:24 8:15 13:11 14:31 15:16
Cseresznye sor -Honvéd u. 6:11 7:25 8:16 13:12 14:32 15:17
Honvéd u. 6:12 7:26 8:17 13:13 14:33 15:18
Házhelyi Iskola 6:13 7:27 8:18 13:14 14:34 15:19
Szent László u. 6:14 7:28 8:19 13:15 14:35 15:20
Páli Szent Vince 6:15 7:30 8:20 13:16 14:36 15:22
Fő tér 6:16 7:31 8:21 13:17 14:37 15:23
Táncsics u. 6:17 7:32 8:22 13:18 14:38 15:24
Vásártér 6:18 7:33 8:23 13:19 14:39 15:25
Széchenyi u. 6:19   8:24 13:20 14:40 15:26
Fehérház 6:21 7:34 8:26 13:22 14:42 15:28
Szent K. gyógyszertár 6:22 7:35 8:27 13:23 14:43 15:29
Gartai Templom 6:23 7:36 8:28 13:24 14:44 15:30
Vasút sor 6:24 7:37 8:29 13:25 14:45 15:31
Vasútállomás 6:25 7:38 8:30 13:26 14:46 15:32
             
             
  M M M M M M
Vasútállomás 6:35 7:38 8:48 13:40 15:05 15:32
Vasút sor 6:36 7:39 8:49 13:41 15:06 15:33
Gartai Templom 6:37 7:40 8:50 13:42 15:07 15:34
Posta 6:38 7:41 8:51 13:43 15:08 15:36
Fehérház 6:39 7:42 8:52 13:44 15:09 15:38
Ifjúság u.   7:45 8:54 13:46 15:11 15:41
Osli u.-temető     8:55 13:47 15:12  
Piac tér 6:41   8:56 13:48 15:13 15:53
Cseresznye sor -Margithíd u.     8:58 13:50 15:15 15:55
Cseresznye sor -Iskola u.     8:59 13:51 15:16 15:56
Cseresznye sor -Honvéd u.     9:00 13:52 15:17 15:57
Honvéd u.     9:01 13:53 15:18 15:58
Házhelyi Iskola     9:02 13:54 15:19 15:59
Szent László u.     9:03 13:55 15:20 16:00
Páli Szent Vince     9:05 13:57 15:22  
Fő tér     9:06   15:23  
Táncsics u.     9:07   15:24  
Vásártér     9:08   15:25  
Széchenyi u.     9:09   15:26  

 

       I I
Öntés helyijárat menetrend: Piac tér 6:50 14:00
     Öntés  7:00 14:10
     Páli Szent Vince 7:10 14:20
        
Üzemeltető: Sereg-Kapu Kft   Információ: +36-20/982 1871
Jelmagyarázat: M: munkanapokon (hétfőtől - péntekig)         
  I: iskolai előadási napokon

Facebook - Kövess minket